Home > Veřejné akce – události > Pochod Prahou za mír, pravdu a svobodu

Proč pochod Prahou? Proč žluté vesty? Proč vyjádřit solidaritu s francouzskými lidmi? Opravdu to musime psát?! Protože to, co se dnes a denně děje ve Francii se již děje i v Belgii. Nepřiměřené a účelové zvyšování daní za pohonné hmoty se může kdykoliv dotknout i nás. A není možné k tomuto nezaujmout postoj, být k tomuto bezpráví lhostejný. Již měsíc a půl francouzský lid doslova bojuje s holíma rukama v ulicích. Tedy beze zbraní! A to proti mašinérii Evropské unie a jejich ozbrojeným složkám. Které bez jakýchkoliv zábran mlátí kohokoliv! Staré muže i ženy, jdoucí ženu po ulici! Mladé lidi, jenž se aktivně nijak nezapojují do protestů a dokonce i invalidy na vozíčku! Jsme naprosto přesvědčeni, že kdybysme my byli na místě francouzů, hledali bychom jakoukoliv podporu v okolních státech. Chtěli bychom to samé co francouzští lidé. Podporu, solidaritu, aby jsme věděli, že v tom nejsme sami. Proto 22.12.2018 pochod Prahou, proto ŽLUTÉ VESTY… Vánoce, nevánoce…

Událost na Facebooku:

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

SRAZ: 17:11 hodin na Palackého náměstí

TRASA POCHODU: Palackého nám. – ul. Na Moráni – Karlovo nám. – ul. Vodičkova – Václavské nám. – Na Můstku – ul. Rytířská – ul. Melantrichova – Staroměstské nám. – nám. France Kafky – ul. Kaprova – nám. Jana Palacha – Mánesův most – Klárov

PROGRAM NA KLÁROVĚ:

10-15 minut proslov.
Ukončení pochodu.

PŘESUN Z KLÁROVA K ČESKÉ TELEVIZI.

Metro stanice „A“ Malostranská do stanice „C“ Pražského povstání. Od stanice metra přesun ul. Na Hřebenech, cca po 500m parkoviště před budovou České televize.

Zde bude následovat demonstrace proti lžím, manipulacím a proamerické propagandě veřejnoprávní České televize. (Demonstrace řádně nahlášena v pátek 14.12.2018 na magistrátu města Prahy v ul. Jungmannova 22.) Dále zde pordpoříme ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa.

ŽLUTÉ VESTY SEBOU!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk Zrůst
Zdeněk Zrůst
18. 12. 2018 23:19

Plně se stavím za potřebu dát najevo to, že ztrácíme suverenitu díky našeho členství v EU. Nerad pletu dějiny do současné doby, ale nadřazenost zákonů EU nad státním potírá naší identitu. Jsem z okresu Ústí nad Labem a málo pohyblivý. Proto mohu jen souhlasit, ale nemohu se zúčastnit v Praze.
Děkuji za pochopení.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x